Štěňátka aktuálně

Bílý švýcarský ovčák štěňata na prodej

5.3. 2024

Na rok 2024 zatím neplánujeme žádná štěňátka

AKTUALIZACE 14.8. 2023

Všichni prckové už jsou v nových domovech

Jak jsme rodili vrh A:

8.6. 2023 se narodilo 5 krásných holčiček a 4 kluci jako buci! Dle instrukcí rodila Leiuška přes den (říkala jsem jí, ať nepočítá s porodem v noci, to by se jí taky nemuselo podařit mě vzbudit a to ať si tedy rozmyslí, jestli s tím bude chtít pomoct :-D). Ráno mě přišla vzbudit, povedlo se jí to hned napodruhé :), vyvenčila se a pak šla na to! V 8:30 se narodila první holčička, s 390 g nejmenší z vrhu, dostala světle růžovou mašličku. Je maličká, ale bojovnice, sourozencům otevřela porodní cesty a to prý je těžký úkol. Jako druhý se narodil modrý klučík - tomu říkám bombarďák, protože oproti holčičce byl veliký. Další byli zelený a fialový kluk, ti přišli spolu - těsně po sobě, asi kámoši :). Chviličku po nich přišla svítivě růžová holčička. Pak si Leia dala pauzu, dostala vývar a já se modlila, aby další štěňátka byly holčičky vzhledem k tomu, že jsme měli zamluvené hlavně fenečky. Když si Leia odpočinula, nadělila nám ve 12:36 ještě opravdu dvě holčičky - stříbrnou a červenou. Pak dlouho nic, starala se o štěníky a já myslela, že je hotovo. Šla jsem se konečně nasnídat a poslala jsem pár radostných oznámení, že máme 4 holky a tři kluky, přesně jak je zamluveno, Leia vyřizuje objednávky opravdu na jedničku:) No jo! Jenže to jsem nevěděla, že ještě zdaleka nemáme hotovo. V 16:30 přišla na svět bílá holka a když přijel domů z práce i páníček, tak aby taky viděl, jak se rodí takové štěně, nadělila nám Leiuška ještě posledního, zlatého kluka, šampióna. Nechal na sebe dlouho čekat, narodil se v 17:21. Další den jsme s Leiou byli na veterině, abychom se ujistili, že je v pořádku (nežrala a měla průjem) a naštěstí nám pan veterinář potvrdil, že je to normální, že to zvládla ještě dobře - tolik štěňat takhle rychle 🙂 Byla moc šikovná a statečná, během porodu vůbec nekňučela, jen si místy zamručela a upřímně nechápu, jak se do ní všechna ta psí děcka vešla.

Maminka Leia a malí krasavci:

Bílý švýcarský ovčák – štěňata na prodej 2023

Nabízíme štěňátka bílého švýcarského ovčáka. Na rok 2023 plánujeme vrh A od naší importované fenky Opera Leia od Semberije. Krytí proběhlo v pořádku o Velikonocích.

Štěňátka budou socializovaná a k odběru po 8. týdnu věku, samozřejmě s PP a veškerým potřebným veterinárním ošetřením.  Pokud máte pro parťáka v podobě bílého švýcarského ovčáka dostatečné zázemí a čas i chuť se mu věnovat, budeme velmi rádi, když nás kontaktujete pro rezervaci nebo bližší informace.

Maminka Leia je krátkosrstá a tatínek také (Karate Kid Taien, odkaz na tatínka v mezinárodní databázi psů), takže ve vrhu budou zřejmě převážně krátkosrstí potomci. Maminka i tatínek jsou vyrovnané povahy, mají rádi děti, jejich potomci budou vhodní jako rodinní parťáci i jako pracovní psi nebo psi na výstavy.

štěňata bílého švýcarského ovčáka na prodej 2023

Otec štěňat:

otec štěňat

Naše Leia jako štěně:

Sháníte štěně bílého švýcarského ovčáka na prodej? Kontaktujte nás. Pokud si nevyberete v naší CHS, uvádíme odkazy na aktuální inzeráty a info o plemeni: BŠO prodej, inzeráty BŠO, nejdůležitější informace o plemeni, inzeráty štěňata bílého švýcarského ovčáka.