Vrh A:

Amálka od Divoké louky – fenka, krátkosrstá

Foto ve věku: 7 měsíců; 30 dní

Amálka je nejmenší, ale musí být všude první. První také začala chodit, má velkou chuť k jídlu a je to malá bojovnice.

Ariel od Divoké louky (Ciri) – fenka, dlouhosrstá

Foto ve věku: 7 měsíců; 30 dní

Ariel je sluníčko, bílá chundelka. Je kontaktní a zatím velká pohodářka.

Arwen od Divoké louky (Carrie) – fenka, dlouhosrstá

Foto ve věku: 7 měsíců; 30 dní

Arwen je hodný brouček. Ráda se mazlí a kouše jemněji než ostatní 🙂 Léčili jsme jí s abscesem pod bradičkou, takže má teď dole krček vyholený od veterináře, proto vypadá srandovně, ale ono jí to doroste. V autě jezdí v klidu, nevykazuje žádné známky dominance.

Aloha od Divoké louky (Zuri) – fenka, krátkosrstá

Foto ve věku: 7 měsíců; 30 dní

Aloha je pěkná potvůrka, všude vleze, všechno jí zajímá a je kontaktní. Je u mě vždycky mezi prvníma a když se jí to zrovna nepovede, prodere se pro nějaké to pohlazeníčko 🙂 Je miss nejsrandovnější spací pozice.

Angel Lion od Divoké louky (Indy) – fenka, krátkosrstá

Foto ve věku: 7 měsíců; 30 dní

Angel Lion alias naše Indy s námi zůstala doma. Je zvědavé štěně, je moc šikovná při učení, nové zážitky jí nerozhodí, je nebojácná. V kavárně a restauraci v klidu čeká jako profík, silvestrovské ohňostroje ji také nezajímaly, nové povrchy, mosty atd. jsou hračka, i na cvičáku je šikovná. Od cizích se nenechá moc pohladit, je docela povídavá, když chce něco říct, tak kňučí 😀 Vášnivě aportuje a pořád provokuje maminu Leiu ke hře. Pořád je to i v 7mi měsících štěněčí ňouma, takže díky roztomilosti jí procházejí všemožné lumpárny.

Aladin od Divoké louky (Bolt) – pejsek, krátkosrstý

Foto ve věku: 7 měsíců; 30 dní

Tenhle řízek bude velký fešák, má krásný široký čumáček a už teď je takový pořádný. Je živý, všechno zkoumá a kouše. I návštěvy už přivítal a rád se pomazlí. Většinou někde potichu lumpačí s červenou ségrou a zeleným bráchou. Je to velký jedlík, u misky je mezi prvními a opouští ji mezi posledními. Je taky pěkně těžký.

Azriel od Divoké louky – pejsek, krátkosrstý

Foto ve věku: 7 měsíců; 30 dní

Zelený klučík je prostě božan. Většinou si na nic nestěžuje, radši si bude hrát než brečet v boxu. Rád lumpačí a rád se pomazlí. Nejde nezmínit jeho velmi kladný vztah k jídlu – když ještě pil z lahvičky, sál tak strašně vehementně, že se skoro vždycky zakuckal. Teď je u mističky známá firma. Je to missák nejroztomilejší kukuč na fotce 🙂

Aktualizace povahy: Azík je stále pohodář, prý miluje všechny lidi i zvířata, pěkně papá, má rád dlouhé výlety a jak vidíte, je ozdobou libereckého kraje :).

Anakin od Divoké louky (Kim) – pejsek, dlouhosrstý

Foto ve věku: 7 měsíců; 30 dní

Fialový chundeláč bude asi moc rád s člověkem, protože když může, plete se pod nohy a kouše mě do pat 😀 Je to velký mazel, mazlení se hlasitě dožaduje. Je to tlušťoušek, pěkně papá, je hravý a na to, že je jeden z největších, jsem si nevšimla žádných náznaků dominantního chování.

Atrey od Divoké louky (Wick) – pejsek, krátkosrstý

Foto ve věku: 7 měsíců; 30 dní

Zlaťáček je opravdový šampión krásy. Má bohatou srst, obrovské tlapičky, takže z něj bude asi velký pes a polštářky má černo-růžové, podle pacek ho poznám mezi ostatními, když je zalezlý pod křeslem 🙂 Je to mazel a pohodář a zatím to není žádný průšvihář.